Aquilon

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Aquilon » Всяка всячина » Новорічне звернення пРезидента


Новорічне звернення пРезидента

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Я так розумію, на правах керівника клубу я повинен побажати нам всім усіляких гараздів у Новому році, що я з задоволенням і роблю!

2009 рік був для нас достатньо вдалим, багато зроблено, багато досягнуто, тож варто було б і у 2010 році продовжити цю тенденцію. Щодо новорічних побажань, то, на додачу до традиційних побажань щастя, здоров'я та пов'язаних із ним успіхів в особистому житті я бажаю всім вам взаєморозуміння та розуміння з боку ваших рідних і близьких... А ще - максимум нових проектів та позитивних вражень від них вам та мінімум нерівів при їх реалізації мені... ;)

Крім того, я бажаю:

всім активним членам клубу - дістати багато задоволення від усього того, що вони роблять на благо клубу (тобто, по-суті, на своє власне благо);

ледарям або людям, які тимчасово/випадково (по молодості і недосвідченості) потрапили у цю категорію - стати активними членами клубу і (як це вже було сказано вище) дістати багато задоволення від усього того, що вони роблять на благо клубу (тобто, по-суті, на своє власне благо);

нашим друзям - тішитися нашими успіхами і в міру їх усвідомлення вступати в наші лави;

нашим недоброзичливцям - остаточно луснути від заздрості при спогляданні наших успіхів.

Така наша з вами програма на найближчий рік. Magister dixit.

З Новим роком, "Аквилон"! :cool:

0

2

Дякую і приєднуюсь :)

0

3

ДЯКУЮ)))

0

4

:music:

0


Вы здесь » Aquilon » Всяка всячина » Новорічне звернення пРезидента