Aquilon

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Aquilon » Тут можна спілкуватися з нами » Реконструкція, за та проти.


Реконструкція, за та проти.

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Прошу тут висловити свої міркування стосовно реконструкції, чи варто нею займатися!? Чи покемони завжди в моді??Що, вам в ній подобається,  що ні!
не лінуйтеся писати, ваші судження важливі зараз!!

"(Реконструкція включає в себе; відтворення середньовічних костюмів, побуту, зброї, обладунку, участь у фестивалях, сталевих маневрах, бугортах, балах...+ ігри)

(Марс ;  жодної РЕКОНСТРУКЦІЇ , костюм "мішка цілковито вистачить", бугорти дюраль дерево, фестивалі (з яких не виженуть)обладунок будь який, навіть з холод, ігри...  ) "

0

2

Ну якщо вже вдаватись в фіософію, то імхо, повна реконструкція це ж неможливо, бо тоді варто їдучи на фестиваль повикидати мобільні телефони, плеєри, а на сам фест топати пішачком або в кращому випадку їхати на конях) І тому аж надто заглиблюватись в це не варто, але тим не менше виглядати треба  красиво і відносно автентично, щоб не було соромно в першу чергу перед собою, ну і звісно ж, щоб можна було покрасуватись перед іншими.  А щодо фестивалів, з яких не виженуть, то брати участь в таких і не особливо хочеться. особисто я за здоровий фанатизм, ну тобто за реконструкцію!
Прошу помідорами не кидати :tomato:

0

3

Нік, а чо це ти раптом так напрягся?
Я вопще-то ставлюсь до цього, як до будь-якої справи, що мені подобається - тобто її слід робити добре, от і усе. ))

+2

4

Валькірія
Займатися ідіотизмом ніхто не збирається!!! Але речі відтворювати з історичних джерел а не з голови. і по мірі можливостей. "gioconda

gioconda написал(а):

тобто її слід робити добре, от і усе. ))

"

0

5

gioconda

Aquilonec написал(а):

Нік, а чо це ти раптом так напрягся?

Мені цікава думка інших стосовно того чим ми займаємося. Просто як я зрозумів, більшість людей навіть не знають, що таке реконструкція та не розуміють, і ця тема для них стане чудовим роздуплятером)

0

6

1. Клуб займається стилізацією. Чому саме так - див. нижче.

2. Клуб (мова про клуб загалом!) НЕ займається реконструкцією з наступних причин:

а) повноцінну реконструкцію для всього клубу не потягну ні я, ні жодний спонсор;

б) повноцінна реконструкція дуже класно дивиться в варіанті придворної дами чи пажа для фестивалю чи просто для себе; але особисто я ні за які плюшки не випущу в бугурт бійця в повноцінно реконструйованому обладунку, наприклад, 12 століття - мені шкода буде не тільки і не стільки обладунку, скільки самого бійця... Крім того - чи є зміст їхати на полігон (напр., на фентезюшку) в реконструкції?

в) якщо ми збираємось робити шоу (а тільки так ми можемо хоча б частково компенсувати клубні витрати!), реконструкція теж не годиться - уявіть собі кувирок в шосах, і зрозумієте, що цього краще не уявляти... Далі: якщо ви хочете показати технічне володіння мечем, історичні рукавиці для цього не годяться :(   До речі, техніку бою ми теж ставимо свою, а не історичну - історично все було набагато занудніше і менш видовищно :(

До того ж, як слушно зауважила Оксана, довелося б відмовитися від маси хорошого - і це не лише мобілки, але й, наприклад, окуляри, картопля, сіль і маса інших необхідних речей. Від пива і тютюну, до речі, теж ;)  А крім того - треба було б самим ростити і ткати льон, розводити шовкопрядів, видобувати і плавити руду, кувати з неї дріт на кольчуги, а також крадькома стригти гриви і хвости коням біля оперного...

Тим не менш реконструкція і серйозні дослідження в індивідуальному порядку дуже навіть заохочуються. Але - без понтів а-ля "Наша ряба"...

3. Клуб (мова про будь-кого у клубі взагалі!) НЕ займається марсіанством:

а) це моветон;

б) це не трушно;

в) це не красиво;

г) перед пацанами невдобно;

д) спонсор не дасть бабла, а кіношники поб'ють кінокамерами, а як доженуть, то ще й хлопушкою прищемлять...

Така офіційна політика партії. Тим не менш мені теж цікаво почути міркування інших з цього приводу.

0

7

Та тю на вас )))  Де ви бачили реконструкторів без мобілок на фестах? Просто вони їх ховають у автентично пошиті сумки, то й всьо, і нікому нє абідно. )  Окуляри - відомі з 14 сторіччя (щонайменше), можу навіть кортінки відповідні навести. А ще є контактні лінзи, хароша фестивальна штука. )  Щодо кухні не зовсім згідна, там і сіль, і купа прянощів була, і навіть на наш сьогоденний смак рецепти збереглися. Но то мєлочі. ))

Щождо власне реконструкції - мені особисто близька позиція Валлійських стрілків, яку вони виклали отут (http://archers.medieval.ru/principals.htm). Рекомендую також ознайомитись із їх Ордонансом (http://archers.medieval.ru/levels.htm) - дуже зручна система клубного "левелінгу". ))

+3

8

Князь написал(а):

я ні за які плюшки не випущу в бугурт бійця в повноцінно реконструйованому обладунку, наприклад, 12 століття - мені шкода буде не тільки і не стільки обладунку, скільки самого бійця... Крім того - чи є зміст їхати на полігон (напр., на фентезюшку) в реконструкції?

Насколько я понял , период вашей клубной стилизации - 15-й век , а не 12-й .
Поправьте меня , если я ошибаюсь .
А в пятнашке есть очень замечателтьные в плане защищённости комплексы . Их много , на них сохранилось стопицот источников - и они красивые !

Ехать на полигон нет смысла в реконструкции - это точно . По крайней мере - не в полной , шузы жалко больше всего .

*повноцінну реконструкцію для всього клубу не потягну ні я, ні жодний спонсор*
По этому поводу можно поспорить . Но стилизация , безусловно , дешевле .

*уявіть собі кувирок в шосах, і зрозумієте, що цього краще не уявляти*
Опять же , в пятнахе уже есть сплошные шоссы мало отличающиеся от штанов в плане стрёмных кувырков .

*якщо ми збираємось робити шоу*
Комплекты на показушки - это вообще отдельный реквизит , ИМХО .
С кувырками , рукавицами , весом меча , закрытыми шлемами и прочими элементами снаряги нужно будет реально шаманить . Отдельный вид деятельности диктует отличное снаряжение : бугутрооптимал и показуха - разные вещи .

*А крім того - треба було б самим ростити і ткати льон, розводити шовкопрядів, видобувати і плавити руду, кувати з неї дріт на кольчуги, а також крадькома стригти гриви і хвости коням біля оперного...*
Ну , это высосано из пальца , на мой взгляд . Представьте себе реалии прошлого в полном объёме . Не думаю , что солдат или рыцарь (тем более!) отвлекался на такие мелочи , как самоличный пошив своей одежды , литьё украшений , обработку льна и изготовлении полотна , изготовление доспеха и оружия ... если бы это было так , то ему было бы некогда зарабатывать своим салабонским ремеслом попросту . Профессия солдатов (да и любого профессионала) отнимала большую часть времени и давала основной заработок . Что и отсекало всё ненужное и неинтересное . Как-то более явно представляется солдат , пропивающий свои бабосы с друзьями или тратящий их на семью (снарягу, дом, быт) , чем солдат , втихаря пробующий ткать лён по вечерам  :D

*Але - без понтів а-ля "Наша ряба"...* - я так понимаю , что имеется в виду наш клуб .
Большинство наших ребят давно повзрослели и вполне способны к конструктивным дискуссиям . И половину нашего клуба ты даже в лицо не знаешь .

Отредактировано Strory (2010-01-21 15:30:29)

0

9

Strory написал(а):

*Але - без понтів а-ля "Наша ряба"...* - я так понимаю , что имеется в виду наш клуб .
Большинство наших ребят давно повзрослели и вполне способны к конструктивным дискуссиям . И половину нашего клуба ты даже в лицо не знаешь .

Коли я кажу про "понти а-ля "Наша ряба" - я маю на увазі саме "понти а-ля "Наша ряба". Це - образа, але образа конкретно на адресу тих людей, які ганяють понти...
Що всіх не знаю - правда. Особливо це стосується деяких кло(у)нів, які реєструються спеціально, щоб побакланити. Що стосується тих, кого я знаю - ставлення дуже навіть різне. Декого поважаю, декого - абсолютно не поважаю, і в принципі не збираюся цього приховувати. Персонально тебе останнє, звичайно ж, не стосується, а от деяких спільних знайомих - на жаль, безумовно, так... :(

0


Вы здесь » Aquilon » Тут можна спілкуватися з нами » Реконструкція, за та проти.